|
W dniach 31 marca – 04 kwietnia bieżącego roku firma nasza uczestniczyÅ‚a w MiÄ™dzynarodowych Targach Budowlanych Mosbuild w Moskwie.
Targi Mosbuild zlokalizowane są w jednym z najnowszych i największych w Europie Centrum Wystawowym Crocus Exhibition Centre in Moscow , Russia. Mosbuild to targi branży ogólnobudowlanej. W tym roku zorganizowane były pod hasłem THE BUILDING & INTERIOS TRADE SHOW. W wystawie uczestniczyli wszyscy światowi producenci materiałów wykończeniowych stosowanych w budownictwie. Stoisko naszej firmy mieściło się w centrum wystawowym Crocus. W centrum tym zlokalizowane były wszystkie firmy, specjalizujące się w produkcji materiałów wykończeniowych do wnętrz, takich jak drzwi, podłogi, panele, wykładziny, okna, tapety itp. Nasze stoisko odwiedziło bardzo wielu zwiedzających, a głównymi produktami z naszej oferty wzbudzającymi największe zainteresowanie były wykładziny prasowane Norma 43 i Elektra 43, wykładzina homogeniczna Specjal 43 Plus, wykładzina sportowa oraz membrany dachowe DachGam i folie techniczne FolGam. W czasie trwania wystawy przedstawiciele firmy spotkali się z głównymi partnerami handlowymi rynku rosyjskiego. Tematem spotkań było podsumowanie dotychczasowej współpracy oraz omówienie polityki handlowej na rok bieżący oraz na lata najbliższe.
Targi jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających i pomimo widocznego kryzysu w budownictwie na rynku rosyjskim wielu wystawców nie zrezygnowało z uczestnictwa w tej prestiżowej wystawie.
Należy podkreślić, że udział w targach zagranicznych do doskonała firma promowania produktów i rozsławiania naszej marki.
|