Aktualności

2014

GAMRAT SA na międzynarodowych targach DOMOTEX 2015

W dniach 17-20 stycznia 2015r. zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi DOMOTEX 2015 w Hanowerze,  które od lat uważane są za największą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży pokryć podłogowych.

Dla liczących się w branży firm uczestnictwo w tym międzynarodowym wydarzeniu jest wręcz obowiązkowe, dlatego nie mogłoby zabraknąć naszej firmy na tak prestiżowej imprezie.

Gamrat SA nagradza za zakup systemu rynnowego StalGam

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wprowadzone w sierpniu br. do oferty handlowej Gamrat SA stalowe systemy rynnowe StalGam cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród wykonawców i inwestorów.

Gamrat SA pomaga potrzebującym

Gamrat SA jako firma społecznie odpowiedzialna, na początku grudnia bieżącego roku, przygotowała kilkanaście paczek mikołajkowych dla ciężko chorych dzieci z Podkarpackiego Hospicjum mieszczącego się w Rzeszowie przy ulicy Lwowskiej. Mamy nadzieję, że naszym skromnym gestem, sprawiliśmy dużo radości dzieciom i ich rodzinom w okresie Bożego Narodzenia.

W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy serdecznie podziękowania od Zarządu i Pracowników Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci za bezinteresowną pomoc, okazaną życzliwość, dobre serce oraz wrażliwą duszę.

Życzenia Świąteczne

.

Serdecznie podziękowania Zarządu Pow. Koła P.Z.N dla Prezesa Gamrat SA

16 grudnia bieżącego roku na ręce Pana Prezesa Gamrat SA Pana Krzysztofa Moski zostały złożone serdeczne podziękowania Zarządu Powiatowego Koła P.Z.N. w Jaśle za bezinteresowna pomoc, wielką wrażliwość i otwartość na problemy i potrzeby osób niewidomych i słabo widzących.

Więcej informacji w załączeniu.

Św. Mikołaj z wizytą w Gamrat SA

W minioną sobotę, 6 grudnia na zaproszenie Zarządu Gamrat SA do Zespołu Szkół Miejskich nr 2 przybył osobliwy gość – starszy pan w czerwonym kubraczku z długą, białą brodą i czerwoną czapką na głowie.

Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi pracowników naszej firmy Gamrat SA oraz zaproszonymi dziećmi z Ośrodka Pomocy Rodzinie i Szkole „Arka Młodych”,działającego przy parafii Św. Stanisława, uczniami i przedszkolakami ZSM nr 2 w Jaśle.

Nagradzamy dekarzy montujących systemy rynnowe Gamrat PVC i Gamrat Magnat

Od wielu lat GAMRAT SA jest czołowym, znanym w kraju i za granicą producentem wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla budownictwa indywidualnego, infrastruktury społecznej i użyteczności publicznej.

Koniec I edycji programu Dekarzu „Pokaż swój dach”

Drodzy dekarze, I edycja programu „Pokaż swój dach” dobiegła końca. Program odbił się szerokim echem w środowisku dekarskim i spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami.  Jesteśmy miło zaskoczeni ilością zgłoszeń i nadesłanych zdjęć z zamontowanymi systemami rynnowymi Gamrat PVC i Gamrat Magnat. Nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży Profile weryfikują ostatnie zgłoszenia, by móc przekazać Państwu nagrody gwarantowane z logo Gamrat w postaci : spodni narzędziowych, pasa dekarskiego, koszulki T-shirt, polara oraz czapeczki z daszkiem.

SPOTKANIE SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNE Z FIRMĄ WODBUD

W ubiegłym tygodniu, w dniach 26-27 listopada w Wiśle, odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane dla przedstawicieli firmy WODBUD - jednego z głównych odbiorców trzech grup produktowych Gamrat -  systemów rynnowych, podsufitek oraz węży i przewodów elastycznych.
W trakcie szkolenia Pan Witold Zawadzki - Szef Produktu Profile zaprezentował aktualną ofertę firmy, kładąc szczególny nacisk na nowy produkt w ofercie GAMRAT SA - stalowe systemy rynnowe StalGam.

Prezes GAMRAT SA na polsko-bułgarskim seminarium gospodarczym

W dniu 18 listopada bieżącego roku w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się polsko-bułgarskie seminarium gospodarcze z udziałem przybyłego prosto z Republiki Bułgarii Prezydenta Rosena Plewnelijewa, Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz zaproszonych gości.
Seminarium było doskonałą okazją do zapoznania się z możliwościami handlowymi oraz inwestycyjnymi na perspektywicznym dla wielu polskich producentów i inwestorów rynku bułgarskim.

Wspólna integracja przedstawicieli Gamrat SA i Eko-Plast

W dniach 21- 23 listopada bieżącego roku w Łysomicach koło Torunia,  w Hotelu Rubbens&Monet odbyło się spotkanie szkoleniowo- integracyjne z przedstawicielami jednego z czołowych dystrybutorów węży i przewodów elastycznych Gamrat – z firmą Eko-Plast Słupsk oraz firmą Eko-Plast Wrocław.
Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielem firmy Eko-Plast Panem Jerzy Bury i jego pracownikami oraz Dyrektorem Handlowym Gamrat SA – Panem Jerzym Pachana na temat węży i przewodów elastycznych produkowanych w firmie Gamrat SA .

Systemy rynnowe StalGam uhonorowane Godłem Produkt Roku 2014

Z wielką radością informujemy, iż Kapituła Konkursu Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej przyznała stalowym systemom rynnowym StalGam, z oferty handlowej GAMRAT SA, Godło Produkt Roku 2014 branży budowlanej w kategorii materiały wykończeniowe.

Wieloletnia tradycja i duże doświadczenie naszej firmy pozwoliło na dopasowanie produktu do potrzeb rynku i spełnienia wymogów najbardziej wymagających klientów. Na tle niemałej konkurencji produkt z naszej oferty handlowej wyróżnił się  funkcjonalnością, eleganckim wyglądem, zaawansowaną technologią oraz wysoką trwałością.

Spotkanie szkoleniowe z firmą Gamart

W dniach 7-8 listopada bieżącego roku  w Regietowie odbyło się spotkanie szkoleniowo – promocyjne dla pracowników sieci handlowej firmy Gamart – czołowego dystrybutora naszych systemów rynnowych, rurowych i wężowych.

GAMRAT SA nagradza dekarzy

Pierwsza edycja programu „Pokaż swój dach” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dekarzy oraz firm, zajmujących się montażem systemów rynnowych Gamrat. Niewątpliwie popularność ta związana jest z atrakcyjnymi nagrodami gwarantowanymi w postaci kompletu odzieży składającego się  ze spodni narzędziowych, pasa dekarskiego, koszulki t-shirt, bluzy polar oraz czapki z daszkiem, które otrzyma każdy fachowiec , który prześle 5 i więcej zdjęć z efektami swojej pracy z systemami rynnowymi Gamrat PVC lub Gamrat Magnat.

Podziękowanie za akcję "Bieszczady 2014"

W dniu 15 października br. Wojewoda Podkarpacki wręczył serdeczne podziękowania Prezesowi Gamratu Panu Krzysztofowi Moska  za wszelką pomoc w przygotowaniu akcji "Bieszczady 2014". Więcej informacji w załączeniu.

Strony

wstecz do góry

Nasze Marki