Aktualności

2017

Gamrat SA na targach Wod-Kan 2017

W dniach 16-18 maja 2017r. na terenach Centrum Wystawienniczo -Targowego w Myślęcinku – Bydgoszczy odbyła się XXV edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017. Targi, są nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale są także platformą wymiany doświadczeń, poglądów, twórczych dyskusji. Adresowane są do wysokiej klasy specjalistów i to zarówno ze strony Wystawców, jak i osób zainteresowanych prezentowanymi nowościami.

Spotkanie szkoleniowe z firmą Dachpol w Krasnymstawie

Kontynuując cykl szkoleń dla firm dekarskich i wykonawczych, 20 maja 2017 w Krasnymstawie mieliśmy przyjemność przeprowadzić kolejne szkolenie, tym razem dla dekarzy współpracujących z firmą Dachpol oddział Krasnystaw -partnera handlowego firmy Budmech. W trakcie szkolenia Pan Andrzej Synowiec – Regionalny Kierownik Sprzedaży, zaprezentował aktualną ofertę firmy oraz omówił zagadnienia związane z montażem systemów rynnowych i podsufitek Gamrat.

SPOTKANIA SZKOLENIOWE Z WYKONAWCAMI FIRMY REGAMET

W dniach 28 kwietnia oraz 5 maja br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dwóch spotkaniach szkoleniowo-promocyjnych zorganizowanych przez jednego z naszych największych dystrybutorów systemów rynnowych i podsufitek firmę REGAMET.

W spotkaniach, które odbyły się odpowiednio w Jaśle i Łukowie uczestniczył Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki, który dokonał prezentacji oferty handlowej GAMRAT SA.

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Zarząd GAMRAT SA

Spotkanie szkoleniowe z firmą Profarb

Trwa okres intensywnych szkoleń organizowanych przez firmy handlowe dla swoich klientów – sprzedawców i instalatorów. W niedzielę 2 kwietnia br. nasza firma uczestniczyła w szkoleniu organizowanym w Białce Tatrzańskiej przez firmę Profarb Sp. z o.o. z Ostrowa Świętokrzyskiego, klienta naszego dużego odbiorcy systemów rynnowych i podsufitek firmy Gamart Jasło.

GAMRAT SA NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INTERBUILDEXPO 2017

Międzynarodowe Targi InterBuildExpo w Kijowie to najważniejsza i największa impreza targowo-wystawiennicza branży budowlanej na Ukrainie, która od ponad 20 lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wystawców z całego świata. Obecnie targi odbywają się w trzech pawilonach o łącznej powierzchni ponad 80 tysięcy metrów kwadratowych. W targach uczestniczy około 780 wystawców z kilkunastu krajów i odwiedza je 30 tysięcy osób, w większości przedstawicieli biznesu ukraińskiego i międzynarodowego.

GAMRAT SA NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE BUDOWLANEJ W KALININGRADZIE

W dniach 16-18 marca 2017 roku w Centrum Wystawienniczym w Kaliningradzie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Budowlanej FASAD 2017, w której odwiedzający mogli spotkać wyroby sygnowane logo Gamrat.

Nasz lokalny dystrybutor, firma Russkiy Terem, na swoim stoisku zaprezentowała systemy rynnowe z PVC, systemy rynnowe StalGam, podsufitkę tradycyjną i drewnopodobną, a także deskę tarasową z kompozytu drewna.

Produkty GAMRAT na targach INTERBUD 2017

W dniach 10-12 marca bieżącego roku w Hali Expo w Łodzi odbyła się kolejna edycja Targów Budownictwa INTERBUD 2017, w których udział wzięło 236 wystawców z branży budowlanej, dekarskiej i wykończeniowej.

Jednym z wystawców łódzkich targów była firma Dagart – nasz wieloletni odbiorca systemów rynnowych i podsufitek, który na swoim stoisku promował nasze wiodące wyroby – podsufitki i rynny PVC, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Przedstawiciele firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL z wizytą w GAMRAT SA

22 marca bieżącego roku w siedzibie firmy GAMRAT S.A. mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL wraz z przedstawicielem firmy Total Partner – jednego z naszych kluczowych odbiorców systemów rynnowych z PVC.

Spotkanie miało na celu zacieśnienie współpracy między naszymi firmami, jak również poruszenie kwestii wzajemnej polityki marketingowej. Wizyta była również świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych na rynku kazachskim.

Kolejne spotkanie szkoleniowe z firmą Regamet

Kontynuując rozpoczęty cykl szkoleń dla firm dekarskich i wykonawczych  w dniu 17.03.2017, w Siedlcach mieliśmy przyjemność przeprowadzić kolejne szkolenie dla wykonawców współpracujących z jednym z naszych czołowych partnerów handlowych firmą Regamet.

W czasie szkolenia, które przeprowadził Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Andrzej Synowiec omówiono m.in. zasady montażu systemów rynnowych z tworzyw sztucznych i stali oraz zaprezentowano szeroką gamę podsufitek dachowych oferowanych w kolorach jednolitych i drewnopodobnych..

CYKL INTENSYWNYCH SZKOLEŃ Z FIRMĄ REGAMET

W marcu br. rozpoczęliśmy sezon intensywnych szkoleń dla dekarzy i firm wykonawczych, organizowanych przez firmę REGAMET – naszego wieloletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek.

Spotkanie szkoleniowe dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT

W dniach 9-10 marca bieżącego roku w hotelu Odyssey Hotel Club Wellness & SPA***** w okolicach Kielc odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT.

GAMRAT SA NA 15 TARGACH GRUPY PSB W KIELCACH

W dniach 8-10 marca 2017 roku na obiektach wystawienniczych w Kielcach odbyły się XV Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. Wśród 360 wystawców nie mogło zabraknąć także naszej firmy, jako liczącego się dostawcy systemów rynnowych i podsufitek do Centrali  oraz składów budowlanych Mrówka i Profi - udziałowców Grupy PSB.

Spotkanie szkoleniowe z przedstawicielami firmy AVD Trade z Ukrainy

W dniach 8-10 marca 2017r. w siedzibie firmy GAMRAT SA odbyło się spotkanie szkoleniowo- promocyjne zorganizowane dla przedstawicieli  firmy AVD Trade – czołowego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek Gamrat  na Ukrainie.

W czasie wizyty nasi Goście mieli okazję spotkać się z Dyrektorem Zakładu PROFILE GAMRAT SA – Panem Jarosławem Płonką. Spotkanie było świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych.

NOWOŚĆ - klips 3 mm

Upiększ swój taras pozostawiając mniejsze szczeliny między deskami.

Wprowadzamy innowację klips 3mm, który pozostawia małe szczeliny między deskowe z dotychczasowych 5mm na 3mm.

Kompozyt Gamrat dzięki budowie warstwowej jest stabilny wymiarowo i w minimalnym stopniu pracuje pod wpływem zmiany warunków pogodowych, tj. temperatury i wilgotności.

Strony

wstecz do góry

Nasze Marki