Aktualności

2017

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Zarząd GAMRAT SA

Spotkanie szkoleniowe z firmą Profarb

Trwa okres intensywnych szkoleń organizowanych przez firmy handlowe dla swoich klientów – sprzedawców i instalatorów. W niedzielę 2 kwietnia br. nasza firma uczestniczyła w szkoleniu organizowanym w Białce Tatrzańskiej przez firmę Profarb Sp. z o.o. z Ostrowa Świętokrzyskiego, klienta naszego dużego odbiorcy systemów rynnowych i podsufitek firmy Gamart Jasło.

GAMRAT SA NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INTERBUILDEXPO 2017

Międzynarodowe Targi InterBuildExpo w Kijowie to najważniejsza i największa impreza targowo-wystawiennicza branży budowlanej na Ukrainie, która od ponad 20 lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wystawców z całego świata. Obecnie targi odbywają się w trzech pawilonach o łącznej powierzchni ponad 80 tysięcy metrów kwadratowych. W targach uczestniczy około 780 wystawców z kilkunastu krajów i odwiedza je 30 tysięcy osób, w większości przedstawicieli biznesu ukraińskiego i międzynarodowego.

GAMRAT SA NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE BUDOWLANEJ W KALININGRADZIE

W dniach 16-18 marca 2017 roku w Centrum Wystawienniczym w Kaliningradzie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Budowlanej FASAD 2017, w której odwiedzający mogli spotkać wyroby sygnowane logo Gamrat.

Nasz lokalny dystrybutor, firma Russkiy Terem, na swoim stoisku zaprezentowała systemy rynnowe z PVC, systemy rynnowe StalGam, podsufitkę tradycyjną i drewnopodobną, a także deskę tarasową z kompozytu drewna.

Produkty GAMRAT na targach INTERBUD 2017

W dniach 10-12 marca bieżącego roku w Hali Expo w Łodzi odbyła się kolejna edycja Targów Budownictwa INTERBUD 2017, w których udział wzięło 236 wystawców z branży budowlanej, dekarskiej i wykończeniowej.

Jednym z wystawców łódzkich targów była firma Dagart – nasz wieloletni odbiorca systemów rynnowych i podsufitek, który na swoim stoisku promował nasze wiodące wyroby – podsufitki i rynny PVC, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Przedstawiciele firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL z wizytą w GAMRAT SA

22 marca bieżącego roku w siedzibie firmy GAMRAT S.A. mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL wraz z przedstawicielem firmy Total Partner – jednego z naszych kluczowych odbiorców systemów rynnowych z PVC.

Spotkanie miało na celu zacieśnienie współpracy między naszymi firmami, jak również poruszenie kwestii wzajemnej polityki marketingowej. Wizyta była również świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych na rynku kazachskim.

Kolejne spotkanie szkoleniowe z firmą Regamet

Kontynuując rozpoczęty cykl szkoleń dla firm dekarskich i wykonawczych  w dniu 17.03.2017, w Siedlcach mieliśmy przyjemność przeprowadzić kolejne szkolenie dla wykonawców współpracujących z jednym z naszych czołowych partnerów handlowych firmą Regamet.

W czasie szkolenia, które przeprowadził Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Andrzej Synowiec omówiono m.in. zasady montażu systemów rynnowych z tworzyw sztucznych i stali oraz zaprezentowano szeroką gamę podsufitek dachowych oferowanych w kolorach jednolitych i drewnopodobnych..

CYKL INTENSYWNYCH SZKOLEŃ Z FIRMĄ REGAMET

W marcu br. rozpoczęliśmy sezon intensywnych szkoleń dla dekarzy i firm wykonawczych, organizowanych przez firmę REGAMET – naszego wieloletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek.

Spotkanie szkoleniowe dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT

W dniach 9-10 marca bieżącego roku w hotelu Odyssey Hotel Club Wellness & SPA***** w okolicach Kielc odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT.

GAMRAT SA NA 15 TARGACH GRUPY PSB W KIELCACH

W dniach 8-10 marca 2017 roku na obiektach wystawienniczych w Kielcach odbyły się XV Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. Wśród 360 wystawców nie mogło zabraknąć także naszej firmy, jako liczącego się dostawcy systemów rynnowych i podsufitek do Centrali  oraz składów budowlanych Mrówka i Profi - udziałowców Grupy PSB.

Spotkanie szkoleniowe z przedstawicielami firmy AVD Trade z Ukrainy

W dniach 8-10 marca 2017r. w siedzibie firmy GAMRAT SA odbyło się spotkanie szkoleniowo- promocyjne zorganizowane dla przedstawicieli  firmy AVD Trade – czołowego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek Gamrat  na Ukrainie.

W czasie wizyty nasi Goście mieli okazję spotkać się z Dyrektorem Zakładu PROFILE GAMRAT SA – Panem Jarosławem Płonką. Spotkanie było świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych.

NOWOŚĆ - klips 3 mm

Upiększ swój taras pozostawiając mniejsze szczeliny między deskami.

Wprowadzamy innowację klips 3mm, który pozostawia małe szczeliny między deskowe z dotychczasowych 5mm na 3mm.

Kompozyt Gamrat dzięki budowie warstwowej jest stabilny wymiarowo i w minimalnym stopniu pracuje pod wpływem zmiany warunków pogodowych, tj. temperatury i wilgotności.

10-lecie działalności firmy Agromech Złoczew w branży dachowej

11 lutego br. w Sali Bankietowej „Grażka” w Złoczewie, odbyła się impreza zorganizowana przez firmę Agromech Złoczew z okazji jubileuszu 10-lecia działalności firmy w branży dachowej, na którą zaproszeni zostali dekarze i kontrahenci współpracujący z firmą Agromech. W spotkaniu z ramienia firmy GAMRAT SA uczestniczył Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Krzysztof Rykowski. 

GAMRAT SA na targach 4 Design Days

W dniach 16-19.02.2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się największa w naszej części Europy konferencja dotycząca rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa –  targi 4 Design Days.  Druga edycja targów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród architektów, projektantów, producentów, przedstawicieli firm usługowych i deweloperów - uczestniczyło w niej ponad 3,5tys. gości i blisko 20tys. zwiedzających.

Sezon szkoleniowy rozpoczęty

W ubiegły piątek, 17 lutego 2017r. odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane przez naszego długoletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek oraz systemów rurowych firmę Gamart – oddział Biłgoraj.
W spotkaniu uczestniczyło blisko 50 przedstawicieli firm budowlanych i dekarskich. W trakcie spotkania zaprezentowano dwie grupy produktowe naszej firmy – profile oraz rury. Prezentacji produktów dokonali  Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży Zakładu Rur Pan Wiesław Szynal.

Strony

wstecz do góry

Nasze Marki