Aktualności

2017

GAMRAT SA NA PIKNIKU DEKARSKIM

W minioną sobotę 15 lipca firma GAMRAT SA uczestniczyła w pikniku dekarskim organizowanym przez firmę FHU „AS” Artur Sasak z Żyrakowa na Foluszu. Piknik, w którym uczestniczyli dekarze i ich rodziny był wspaniałą okazją do rozmów na temat rynku budowlanego, produktów z asortymentu GAMRAT oraz wymiany wzajemnych doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę spotkania.

GAMRAT SA NA 6-TYCH URODZINACH MARKETU KRÓWKA

W dniu 29.06.2017r. firma GAMRAT SA uczestniczyła w 6-tych urodzinach marketu Krówka. W imprezie z ramienia firmy GAMRAT SA uczestniczył Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Marcin Popławski, który na stoisku GAMRAT zaprezentował aktualną ofertę systemów rynnowych PVC, MAGNAT i StalGam oraz podsufitki drewnopodobne i tradycyjne. W czasie festynu przed marketem Krówka nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, które miały możliwość poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach i placu zabaw.

Spotkanie szkoleniowe z firmą Obiekt Lublin

W dniach 23-24 czerwca bieżącego roku w Hotelu Korona**** Spa & Wellness w Zemborzycach Tereszyńskich koło Lublina odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne, zorganizowane dla firmy Obiekt Lublin i jej największych odbiorców.
W trakcie szkolenia Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Andrzej Synowiec przedstawił zasady montażu i warunki udzielania gwarancji na rynny i podsufitki Gamrat. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń nt. produktów Gamrat oraz nadchodzących trendów na rynku budowlanym.

OGŁOSZENIE O WYPŁACIE DYWIDENDY

Zarząd „Gamrat” Spółka Akcyjna z siedzibą w Jaśle, pod adresem: 38-200 Jasło  ul. Mickiewicza 108, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000091367, informuje, że:

Trwa intensywny sezon szkoleniowy

W dniach 19 i 26 maja oraz w miniony piątek tj. 2 czerwca br. uczestniczyliśmy w kolejnych spotkaniach szkoleniowych organizowanych przez firmę REGAMET – naszego wieloletniego odbiorcę systemów rynnowych i podsufitek.

Spotkanie szkoleniowe z firmą Dachpol oddział Chełm

W miniony piątek, 26 maja 2017 uczestniczyliśmy w kolejnym spotkaniu szkoleniowym zorganizowanym dla dekarzy współpracujących z firmą Dachpol oddział Chełm – partnera handlowego firmy Budmech. W spotkaniu szkoleniowym z ramienia firmy GAMRAT SA uczestniczył Pan Andrzej Synowiec – Regionalny Kierownik Sprzedaży, który zaprezentował aktualną ofertę firmy oraz omówił kwestie dotyczące prawidłowego montażu systemów rynnowych i podsufitek. Po szkoleniu odbył się konkurs z nagrodami, w którym uczestnicy mogli potwierdzić wiedzę zdobytą w trakcie szkolenia i zdobyć cenne nagrody.

Gamrat SA na targach Wod-Kan 2017

W dniach 16-18 maja 2017r. na terenach Centrum Wystawienniczo -Targowego w Myślęcinku – Bydgoszczy odbyła się XXV edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017. Targi, są nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale są także platformą wymiany doświadczeń, poglądów, twórczych dyskusji. Adresowane są do wysokiej klasy specjalistów i to zarówno ze strony Wystawców, jak i osób zainteresowanych prezentowanymi nowościami.

Spotkanie szkoleniowe z firmą Dachpol w Krasnymstawie

Kontynuując cykl szkoleń dla firm dekarskich i wykonawczych, 20 maja 2017 w Krasnymstawie mieliśmy przyjemność przeprowadzić kolejne szkolenie, tym razem dla dekarzy współpracujących z firmą Dachpol oddział Krasnystaw -partnera handlowego firmy Budmech. W trakcie szkolenia Pan Andrzej Synowiec – Regionalny Kierownik Sprzedaży, zaprezentował aktualną ofertę firmy oraz omówił zagadnienia związane z montażem systemów rynnowych i podsufitek Gamrat.

SPOTKANIA SZKOLENIOWE Z WYKONAWCAMI FIRMY REGAMET

W dniach 28 kwietnia oraz 5 maja br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dwóch spotkaniach szkoleniowo-promocyjnych zorganizowanych przez jednego z naszych największych dystrybutorów systemów rynnowych i podsufitek firmę REGAMET.

W spotkaniach, które odbyły się odpowiednio w Jaśle i Łukowie uczestniczył Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki, który dokonał prezentacji oferty handlowej GAMRAT SA.

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Zarząd GAMRAT SA

Spotkanie szkoleniowe z firmą Profarb

Trwa okres intensywnych szkoleń organizowanych przez firmy handlowe dla swoich klientów – sprzedawców i instalatorów. W niedzielę 2 kwietnia br. nasza firma uczestniczyła w szkoleniu organizowanym w Białce Tatrzańskiej przez firmę Profarb Sp. z o.o. z Ostrowa Świętokrzyskiego, klienta naszego dużego odbiorcy systemów rynnowych i podsufitek firmy Gamart Jasło.

GAMRAT SA NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH INTERBUILDEXPO 2017

Międzynarodowe Targi InterBuildExpo w Kijowie to najważniejsza i największa impreza targowo-wystawiennicza branży budowlanej na Ukrainie, która od ponad 20 lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem wystawców z całego świata. Obecnie targi odbywają się w trzech pawilonach o łącznej powierzchni ponad 80 tysięcy metrów kwadratowych. W targach uczestniczy około 780 wystawców z kilkunastu krajów i odwiedza je 30 tysięcy osób, w większości przedstawicieli biznesu ukraińskiego i międzynarodowego.

GAMRAT SA NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE BUDOWLANEJ W KALININGRADZIE

W dniach 16-18 marca 2017 roku w Centrum Wystawienniczym w Kaliningradzie odbyła się kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Budowlanej FASAD 2017, w której odwiedzający mogli spotkać wyroby sygnowane logo Gamrat.

Nasz lokalny dystrybutor, firma Russkiy Terem, na swoim stoisku zaprezentowała systemy rynnowe z PVC, systemy rynnowe StalGam, podsufitkę tradycyjną i drewnopodobną, a także deskę tarasową z kompozytu drewna.

Produkty GAMRAT na targach INTERBUD 2017

W dniach 10-12 marca bieżącego roku w Hali Expo w Łodzi odbyła się kolejna edycja Targów Budownictwa INTERBUD 2017, w których udział wzięło 236 wystawców z branży budowlanej, dekarskiej i wykończeniowej.

Jednym z wystawców łódzkich targów była firma Dagart – nasz wieloletni odbiorca systemów rynnowych i podsufitek, który na swoim stoisku promował nasze wiodące wyroby – podsufitki i rynny PVC, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Przedstawiciele firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL z wizytą w GAMRAT SA

22 marca bieżącego roku w siedzibie firmy GAMRAT S.A. mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL wraz z przedstawicielem firmy Total Partner – jednego z naszych kluczowych odbiorców systemów rynnowych z PVC.

Spotkanie miało na celu zacieśnienie współpracy między naszymi firmami, jak również poruszenie kwestii wzajemnej polityki marketingowej. Wizyta była również świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych na rynku kazachskim.

Strony

wstecz do góry

Nasze Marki