Aktualności

2017

Przedstawiciele firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL z wizytą w GAMRAT SA

22 marca bieżącego roku w siedzibie firmy GAMRAT S.A. mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli firmy TOO CENTROSTAL-DOMSTAL wraz z przedstawicielem firmy Total Partner – jednego z naszych kluczowych odbiorców systemów rynnowych z PVC.

Spotkanie miało na celu zacieśnienie współpracy między naszymi firmami, jak również poruszenie kwestii wzajemnej polityki marketingowej. Wizyta była również świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych na rynku kazachskim.

Kolejne spotkanie szkoleniowe z firmą Regamet

Kontynuując rozpoczęty cykl szkoleń dla firm dekarskich i wykonawczych  w dniu 17.03.2017, w Siedlcach mieliśmy przyjemność przeprowadzić kolejne szkolenie dla wykonawców współpracujących z jednym z naszych czołowych partnerów handlowych firmą Regamet.

W czasie szkolenia, które przeprowadził Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Andrzej Synowiec omówiono m.in. zasady montażu systemów rynnowych z tworzyw sztucznych i stali oraz zaprezentowano szeroką gamę podsufitek dachowych oferowanych w kolorach jednolitych i drewnopodobnych..

CYKL INTENSYWNYCH SZKOLEŃ Z FIRMĄ REGAMET

W marcu br. rozpoczęliśmy sezon intensywnych szkoleń dla dekarzy i firm wykonawczych, organizowanych przez firmę REGAMET – naszego wieloletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek.

Spotkanie szkoleniowe dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT

W dniach 9-10 marca bieżącego roku w hotelu Odyssey Hotel Club Wellness & SPA***** w okolicach Kielc odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT.

GAMRAT SA NA 15 TARGACH GRUPY PSB W KIELCACH

W dniach 8-10 marca 2017 roku na obiektach wystawienniczych w Kielcach odbyły się XV Targi Grupy Polskie Składy Budowlane. Wśród 360 wystawców nie mogło zabraknąć także naszej firmy, jako liczącego się dostawcy systemów rynnowych i podsufitek do Centrali  oraz składów budowlanych Mrówka i Profi - udziałowców Grupy PSB.

Spotkanie szkoleniowe z przedstawicielami firmy AVD Trade z Ukrainy

W dniach 8-10 marca 2017r. w siedzibie firmy GAMRAT SA odbyło się spotkanie szkoleniowo- promocyjne zorganizowane dla przedstawicieli  firmy AVD Trade – czołowego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek Gamrat  na Ukrainie.

W czasie wizyty nasi Goście mieli okazję spotkać się z Dyrektorem Zakładu PROFILE GAMRAT SA – Panem Jarosławem Płonką. Spotkanie było świetną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w temacie obecnych i przyszłych trendów w branży systemów rynnowych.

NOWOŚĆ - klips 3 mm

Upiększ swój taras pozostawiając mniejsze szczeliny między deskami.

Wprowadzamy innowację klips 3mm, który pozostawia małe szczeliny między deskowe z dotychczasowych 5mm na 3mm.

Kompozyt Gamrat dzięki budowie warstwowej jest stabilny wymiarowo i w minimalnym stopniu pracuje pod wpływem zmiany warunków pogodowych, tj. temperatury i wilgotności.

10-lecie działalności firmy Agromech Złoczew w branży dachowej

11 lutego br. w Sali Bankietowej „Grażka” w Złoczewie, odbyła się impreza zorganizowana przez firmę Agromech Złoczew z okazji jubileuszu 10-lecia działalności firmy w branży dachowej, na którą zaproszeni zostali dekarze i kontrahenci współpracujący z firmą Agromech. W spotkaniu z ramienia firmy GAMRAT SA uczestniczył Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Krzysztof Rykowski. 

GAMRAT SA na targach 4 Design Days

W dniach 16-19.02.2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się największa w naszej części Europy konferencja dotycząca rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa –  targi 4 Design Days.  Druga edycja targów cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród architektów, projektantów, producentów, przedstawicieli firm usługowych i deweloperów - uczestniczyło w niej ponad 3,5tys. gości i blisko 20tys. zwiedzających.

Sezon szkoleniowy rozpoczęty

W ubiegły piątek, 17 lutego 2017r. odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane przez naszego długoletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek oraz systemów rurowych firmę Gamart – oddział Biłgoraj.
W spotkaniu uczestniczyło blisko 50 przedstawicieli firm budowlanych i dekarskich. W trakcie spotkania zaprezentowano dwie grupy produktowe naszej firmy – profile oraz rury. Prezentacji produktów dokonali  Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży Zakładu Rur Pan Wiesław Szynal.

Deska tarasowa Gamrat na targach Bau w Monachium

W dniach 16-21 stycznia 2017r. w stolicy Bawarii – Monachium odbyły się przodujące w skali światowej w dziedzinie architektury, materiałów i systemów budowlanych targi Bau, w których uczestniczyła firma GAMRAT SA. Targi Bau to światowy prestiż, prawie 2000 tysiące producentów, 180m2 powierzchni wystawienniczej i doskonała tematyczna ramówka.

Na stoisku firmy Baltic Wood firma Gamrat zaprezentowała czołowy produkt z asortymentu - deskę tarasową z kompozytu drewna, która wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających.  

Spotkanie w firmą Mat-Bud Myślenice

W minioną sobotę 21 stycznia w hotelu „Pod Dębami” w Osieczanach, odbyła się impreza zorganizowana przez firmę Mat-Bud Myślenice dla swoich kontrahentów. W spotkaniu z ramienia firmy Gamrat SA uczestniczył Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki, który udzielał szczegółowych informacji o produktach Gamrat wszystkim zainteresowanym Gościom.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę spotkania, którą umilił występ DJ-a oraz pokaz tańca towarzyskiego.

Poniżej fotorelacja.

TARGI DOMOTEX 2017 DOBIEGAJĄ KOŃCA

Niemieckie targi DOMOTEX 2017, które od lat uważane są za największą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży pokryć podłogowych dobiegają końca.  Targi w Hanowerze traktowane są jako ważny barometr budownictwa, dlatego  również i w tym roku,  wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy GAMRAT SA.  Na targach DOMOTEX firma GAMRAT prezentowała swoje produkty na dwóch stoiskach targowych – z firmą Lentex – największym producentem wykładzin podłogowych w Polsce oraz z firmą Baltic Wood – uznanym europejskim producentem podłóg drewnianych.

wstecz do góry

Nasze Marki