Aktualności

2016

Życzenia Świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim swoim Partnerom, Współpracownikom i Klientom, wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju i wytrwałości w każdym dniu Nowego Roku.

Niech ten szczególny czas będzie dla wszystkich okresem zadumy, wyciszenia i wypoczynku. Życzymy by przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery a 2017 rok przyniósł każdemu z Was szczęście i pomyślność.

Zarząd GAMRAT SA

PRZEDSTAWICIELE FIRMY BUDMECH Z WIZYTĄ W GAMRAT SA

W dniach 28-29 listopada bieżącego roku gościliśmy w GAMRACIE przedstawicieli załogi firmy BUDMECH WT W.ŁOJEWSKI I SYN SPÓŁKA JAWNA - naszego długoletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek, którzy przyjechali do nas, aby obejrzeć Firmę i Zakład produkcyjny oraz wymienić się doświadczeniami z pracownikami naszej firmy.

GAMRAT SA SZKOLI DEKARZY

22 października br. w Zamościu w hotelu Artis odbyło się spotkanie szkoleniowe zorganizowane dla grupy dekarzy. Szkolenie było doskonałą okazją do zapoznania naszych Gości z nowościami w asortymencie profilowym naszej firmy - w szczególności nowym wybarwieniem podsufitek tradycyjnych - czarnym oraz nowym kolorze w stalowym systemie rynnowym StalGam - srebrnym.

Spotkanie szkoleniowe z firmą JAPI-BUD

W dniach 6-8 października bieżącego roku w Pieninach firma JAPI BUD z Pszczyny organizowała spotkanie szkoleniowe, którego jednym ze sponsorów była firma GAMRAT SA.

Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania obecnych Gości z nowościami w asortymencie GAMRAT SA – nowymi wybarwieniami podsufitki oraz nowym kolorze systemu rynnowego StalGam – srebrnym.

Korzystając ze spotkania, omówiono także obecną sytuację rynkową  i trendy panujące na rynku.

Poniżej fotorelacja.
 

Gamrat SA na forum komunalnym

W dniach 28 – 29 września w Hotelu „Ameliówka” w Mąchocicach Kapitulnych odbyła  się Konferencja Forum Komunalnego Zakładów Wodociągowych i Komunalnych  województwa świętokrzyskiego. Forum Komunalne poświęcone było przekazaniu kadrze kierowniczej zakładów komunalnych najnowszych informacji dotyczących branży wod-kan. Omawiane były problemy dotyczące zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. Omawiano tendencje i wymogi dotyczące budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. W Forum znaczący udział miała nasza firma z prezentacją produktową oraz stoiskiem firmowym.

Szkolimy handlowców firmy Rzepisko Skawina

W dniu 27.09.2016 roku w siedzibie firmy Rzepisko Skawina – naszego długoletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek odbyło się spotkanie szkoleniowe zorganizowane dla handlowców firmy Rzepisko.

Zmodernizowana rewizja w ofercie GAMRAT SA

Uprzejmie informujemy, że firma GAMRAT SA wprowadziła do oferty handlowej zmodernizowany kształt rewizji do rury spustowej 110mm. Nowa rewizja jest o 35 mm krótsza i wyposażona jest w nowe sitko o zakrzywionym kształcie, które łatwiej jest zamontować i wyczyścić. Do rewizji można też zakupić wylewkę, która po zamontowaniu rewizji na odpowiedniej wysokości, umożliwia zbieranie wody deszczowej. To rozwiązanie techniczne zgłoszone jest do ochrony. Wylewka będzie oferowana w dwóch kolorach: ciemnobrązowym i grafitowym. Nowe sitko i wylewka mogą być również zastosowane do starego wzoru rewizji.

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne z firmą PTSB Transbud

W dniu 26.08.2016r., w Szeligach koło Ełku odbyło się spotkanie szkoleniowo- integracyjne z firmą Transbud. W spotkaniu udział wzięli pracownicy firmy Transbud , ich partnerzy handlowi, dostawcy i odbiorcy towarów. W trakcie szkolenia reprezentujący firmę GAMRAT SA Pan Marcin Popławski – Regionalny Kierownik Sprzedaży regionu północno-wschodniego przedstawił ofertę handlową naszej firmy, skupiając się na nowościach w asortymencie GAMRAT – nowym wybarwieniu podsufitki tradycyjnej w kolorze czarnym oraz nowym kolorze w systemie StalGam – srebrnym.

GAMRAT SA na 5-tych urodzinach marketu Krówka

W dniu 18.08.2016 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w 5 urodzinach marketu Krówka w Suchowoli  w województwie podlaskim. Na naszym stoisku prezentowaliśmy nie tylko produkty znane i cenione od wielu lat ale także nowości w postaci nowego czarnego wybarwienia podsufitki oraz koloru srebrnego wprowadzonego do standardu orynnowania Stalgam. Stoisko naszej firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem a swoją pomocą służył naszym potencjalnym klientom Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Marcin Popławski.

Gratulacje z okazji 25-lecia działalności dla firmy REGAMET

Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania kierujemy do jednego z Naszych czołowych partnerów handlowych - firmy REGAMET z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia firmy.

Z okazji tego wspaniałego jubileuszu pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową, owocną współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie i w miłej atmosferze jak do tej pory.

Spotkanie szkoleniowe z firmą REGAMET

W miniony piątek 24 czerwca w Karczmie pod Strzechą w okolicach Rzeszowa odbyło się kolejne spotkanie szkoleniowo – promocyjne, którego organizatorem była firma REGAMET – nasz wieloletni dystrybutor systemów rynnowych i podsufitek GAMRAT. W spotkaniu szkoleniowym uczestniczyło 28 dekarzy. Prezentacji oferty handlowej GAMRAT SA dokonał Szef Produktu PROFILE Pan Witold Zawadzki. W trakcie szkolenia szczegółowo omówiono zalety produktów GAMRAT, zasady montażu oraz warunki udzielania gwarancji na poszczególne produkty.

Komunikat dla Akcjonariuszy ubiegających się o wypłatę dywidendy za 2015 r.

„Gamrat” S.A. zwraca się o dostarczanie lub przesyłanie „Dyspozycji wypłaty dywidendy” dopiero po dniu 6 lipca 2016 r. W uzasadnieniu ww. prośby zwracamy uwagę, iż w tekście ww. Dyspozycji jest wyraźne  oświadczenie Akcjonariusza o treści:

oświadczam, że:

Spotkanie szkoleniowo- integracyjne ze Składem Budowlanym Podbielski

W minioną sobotę, 11 czerwca uczestniczyliśmy w kolejnym spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym organizowanym przez  naszego długoletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek Gamrat - Skład Budowlany Podbielski.

Ogłoszenie o wypłace dywidendy za 2015 r.

Zarząd „Gamrat” Spółka Akcyjna z siedzibą w Jaśle, pod adresem: 38-200 Jasło ul. Mickiewicza 108, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000091367, informuje, że:

Zwyczajne Walne Zgromadzenie „Gamrat” S.A.

Zarząd „Gamrat” S.A. informuje, że w dniu 30 maja 2016 r. w siedzibie Spółki w Jaśle odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie, które zgodnie z przyjętym porządkiem obrad m.in. zatwierdziło sprawozdania jednostkowe Spółki i sprawozdania Grupy Kapitałowej Gamrat za 2015 r., udzieliło absolutorium z wykonania obowiązków wszystkim osobom pełniącym funkcje w organach Spółki w 2015 r., a ponadto powzięło uchwałę w sprawie podziału zysku netto wypracowanego przez Spółkę w roku obrotowym 2015.

Strony

wstecz do góry

Nasze Marki